OBITELJSKI MAGAZIN


Join the forum, it's quick and easy

OBITELJSKI MAGAZIN
OBITELJSKI MAGAZIN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Suradnja

portal za županijske nogometne lige Hrvatske

free forum
Latest topics
» ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!!
ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!! Icon_minitimeuto lip 11, 2013 7:32 pm by Nimas

» I onda kako razumjeti žene?
ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!! Icon_minitimepet tra 15, 2011 12:11 am by Dado

» Osuđena i od vlastitog muža, ali ne prođu sve tako!
ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!! Icon_minitimečet tra 14, 2011 12:09 pm by Nimas

» Ljubav ili LAŽ
ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!! Icon_minitimečet tra 14, 2011 11:42 am by Nimas

» Pravila lijepog ponašanja na internetu
ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!! Icon_minitimened oľu 20, 2011 7:17 pm by Admin

» Let 3 - "Živa pička"
ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!! Icon_minitimened oľu 20, 2011 1:39 pm by Nimas

» Preporuka - Neobična priča o Benjaminu Buttonu (2008)
ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!! Icon_minitimened oľu 20, 2011 1:36 pm by Nimas

» Friends will be friends
ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!! Icon_minitimened oľu 20, 2011 1:35 pm by Dado

» Klinci & klinceze ... Obitelj & Ostali
ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!! Icon_minitimened oľu 20, 2011 1:15 pm by Dado

» Pozdrav svima..
ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!! Icon_minitimened oľu 20, 2011 12:48 am by Dado

» Talk Talk - 10 Minutes Touch Talk Talk Collage [Clarice Remix]
ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!! Icon_minitimened oľu 20, 2011 12:39 am by Dado

» Bilo je kao u Parizu
ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!! Icon_minitimened oľu 20, 2011 12:36 am by Dado

Navigacija
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

[ View the whole list ]


Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 26, dana čet oľu 02, 2023 1:31 pm.

ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!!

2 posters

Go down

ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!! Empty ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!!

Postaj by Nimas čet tra 14, 2011 11:57 pm

NEPRIJATELJI VEZE KOJI MOGU RAZORITI ČVRSTU VEZU I BRAK
box

Ako je izgubljeno međusobno poštovanje ili ljudi shvate da su problemi nepremostivi, ljubavnu vezu ponekad ne treba spašavati, tvrdi Nataša Barolin Belić, seksualna terapeutkinja. No dodaje da ako postoji motivacija, može se krenuti na bračnu terapiju, popraviti odnos, riješiti probleme te oživjeti strast i ljubav. Ipak, prije spašavanja ljubavnog odnosa treba odbaciti kritiziranje, prijezir, obrambeni stav i zatvaranje u sebe jer su ti obrasci ponašanja najveći neprijatelji i sigurni razarači veze. Bez obzira koliko je velik jaz, netko mora napraviti prvi korak i ne odustati na prvim preprekama. Kako bi još brže i uspješnije obnavljali narušene odnose, Nataša Bartolin Belić savjetuje puno razgovora, prekid bilo kojeg vrijeđanja i pokazivanje interesa za partnerove probleme i brige.

Dodiri popraćeni strujanjem u tijelu s vremenom gube intenzitet, no to ne znači da seks i dalje može biti jednako dobar ili čak i bolji nego na početku veze.Da biste to postigli, važno je zadržati bliskost.Zato nemojte izgubiti fizički kontakt i mazite se što češće. Držite se za ruke dok gledate televiziju, šećete se ili čitate. Pomazite partnera u prolazu, poljubite ga u obraz dok kuha ručak ili mu stavite ruku na koljeno dok vozi. Da bi seks bio dobar, treba produbiti odnos, pa se na bračnoj terapiji, osim seksualnih, preporučuju komunikacijske vježbe, koje ćepoboljšati obostrano razumijevanje.Zajednički rituali su važna karika u stvaraju dobrog odnosa. Bilo da je riječ o jutarnjem ispijanju kave ili izletima tijekom vikenda, aktivnosti trebaju biti redovite.

Neka vam drugi pričuvaju djecu, a vi otiđite na izlet.
Uredite se jedno za drugo i otiđite na večeru ili ostanite u kući i zapalite svijeće.

Ljudi ne bi trebali stupati u brak u fazi zasljepljujuće zaljubljenosti već tek kad uvide i prihvate partnerove mane, tvrdi Maja Baćan.

Bračna terapija pomaže kad su ljudi spremni čuti i prihvatiti vlastite pogreške, objašnjava M. Baćan s Poliklinike za zaštitu djece grada Zagreba.
beerchug
Preuzeto: 24 sata



Nimas
Nimas

Broj postova : 13
Punti : 4836
Reputacija : 3
Join date : 18.03.2011
Age : 46

[Vrh] Go down

ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!! Empty Re: ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!!

Postaj by Dado pet tra 15, 2011 12:09 am

.. idemo na izlet ... za Uskrs ....
avatar
Dado
Admin

Broj postova : 52
Punti : 5567
Reputacija : 0
Join date : 29.07.2009
Age : 55
Lokacija : Zagreb

https://www.youtube.com/user/RAINymaker?feature=mhum

[Vrh] Go down

ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!! Empty Re: ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!!

Postaj by Nimas pet tra 15, 2011 10:46 pm

Nimas
Nimas

Broj postova : 13
Punti : 4836
Reputacija : 3
Join date : 18.03.2011
Age : 46

[Vrh] Go down

ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!! Empty Nikad nismo sami - samo ne znamo da i drugi to prolaze!

Postaj by Nimas uto lip 11, 2013 7:32 pm

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Hvala vam na pomoci, na savjetima, uzasno je tesko odluciti sta je ispravno. Razvod mi je zadnja opcija, iako je neodbacujem. Znate kad se prvi put desilo da mi opsuje majku, ljutila sam se na njega, razgovarala mirno, molila da to ne ponovi, jer mogu i ja njemu psovati majku koja nije ziva, ali ja to nikad ne bih mogla uraditi prema zeni koju sam postivala i voljela , i on je rekao da ce nastojati da to ne uradi, ali jednostavnoj u toj njegovoj zutoj minuti , on zaboravlja na sva obecanja, preobrazi se potpuno. Pokusala sam ja s njim razgovarati vise puta, on kaze , pusti me kad vidis da sam nervozan, da mi malo fali, ne bockaj me, ali nekad ja zaista ne razumijem njegovu reakciju , ne znam u cemu je problem i moj organizam se buni jer me napada zbog necega zbog cega nisam kriva. I znam da je to nedostatak postivanja prema meni, ali onda kada izvagam njegove druge osobine, donosim uvijek zakljucak na kraju da je povremeno psovanje nesto sto mozda moram istrpiti zarad porodice koju zelim ocuvati. Ali zaista istrpiti ne mogu guranje , ne bojim se ja zivota sama, mogu izdrzavati djecu svojim radom, imam majku i sestru na ciju pomoc uvijek mogu racunati, i ja bih mogla bez njega, ali kako da gledam svoju djecu svaki dan i pitam se jesam li pogrijesila. Nikad on u stvarnosti ne bi mene ucjenjivao novcem, jer puno stvari on kaze koje ne misli., ali ja njega ne mogu gledati istim ocima vise, svakom ruznom rijeci i postupkom on ubija ljubav koju sam osjecala. Uskoro planiram duzi odmor sa mojom porodicom, on zbog posla nece biti s nama, nadam se da ce tada dok bude sam shvatiti sta moze izgubiti i koliko grijesi. Hvala vam na savjetima, ja zaista ne znam da li u drugim brakovima postojie ovakve nesuglasice, iskreno stid me je ispricati svakoj udatoj prijateljici, stid me je njegove sramote.
Nimas
Nimas

Broj postova : 13
Punti : 4836
Reputacija : 3
Join date : 18.03.2011
Age : 46

[Vrh] Go down

ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!! Empty Re: ZAŠTO pa meni je izgledalo da je sve u redu!!!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.